• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Victoria mes stilistëve më të famshëm

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Edhe pse pati deklaruar se nuk donte modele super të dobëta, Victoria Beckham ka zgjedhur këto vajza të holla për të prezantuar në sfilatë veshjet e saj.


Victoria ka arritur sukses në New York dhe tashmë është mes emrave më të suksesshëm të stilistëve ë botë. Kanë kaluar shumë kohë që kur Vic ishte mes vajzave të Spice, me një pamje të thjeshtë prej adoleshenteje.

Zonja Beckham në veshjet e saj ka prezantuar 26 modele, me veshje të puthitura pas trupit, pa shumë detaje që nxjerrin në pah format femërore.

Gjithnjë në pjesën e prapme të fustaneve ka një zinxhir të gjatë prej qafës deri në fund. Sigurisht që fustanet shoqërohen me këpucë super të larta. Veshjet janë të frymëzuara nga moda e viteve 70-të.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top