• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Victoria mund Angelina Jolie

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer


Ish-Spice Girl ka mundur Danni Minogue, motrën e Kylie Minogue dhe Angelina Jolie.
Një zëdhënës i Max Factor, shtëpia e kozmetikëve që ka organizuar një sondazh, ka deklaruar se Victoria Beckham ndodhet në revistat e modës prej vitesh, nuk del nga shtëpia e palyer dhe e pavesghur mirë dhe buzët e saj janë gjithnjë të shkëlqyeshme.

Veshjet saj gjithnjë të bukura, pasioni për takat e larta, make-up elegant e kanë bërë atë një ikonë të modeës dhe një mbretëreshë të joshjes.
 
Top