• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Victoria pëlqen stilin e Lady GaGa

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Victoria Beckham ka deklaruar se fillimisht nuk i pëlqente stili i Lady GaGa. Ish këngëtarja e Spice Girl është shprehur për The Mirror se tani ajo është më atraktive.


Fillimisht nuk e pëlqeja atë dhe mënyrën se si vishej. Tani është duke punuar me dizajnues dhe vishet me stil”, theksoi Beckham.

Hap pas hapi ajo është duke krijuar një imazh të sajin dhe padyshim është një vajzë e talentuar”, theksoi Victoria.

Duke folur për karrierën e saj, Beckham pranoi se muzikën nuk e ka passion dhe se është më e tërhequr nga industria e modës.

“Nuk do të këndojë kurrë më. Unë isha këngëtarja më e mirë dhe e shijova plotësisht kohën me ‘Spice Girls’. Por nuk mund të them se muzika është pasioni im”, deklaroi Victoria.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top