• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Victoria tmerrohet në aeroplan

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Ish-ylli i “Spice Girls”, Victoria Beckham, është tmerruar gjatë një fluturimi për në SHBA, pasi aeroplani me të cilin po udhëtonte ajo është dashur të kthehej në Angli për shkak të një problemi teknik.
Dizaenjatorja e njohur është nisur nga aeroporti Heathrow i Londrës për në Los Angeles, para se të ndezej alarmi pas një orë fluturimi. Është thënë se aeroplani Boeing 747 është dashur të kthehet në Britani për të eliminuar një problem në sistemin e karburantit.

Victoria ka rezervuar aeroplan tjetër, ndërsa zëdhënësi i saj ka konfirmuar se ajo është në gjendje të mirë shëndetësore dhe mentale.
 
Top