• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Video - Gjate nje xhiroje me te atin ne Malet Ruse kalon nje orgazem

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Babe e bije kishin shkuar ne nje park lodrash, padyshim nje nga specialitetet e ketyre qendrave jane edhe Malet Ruse. Cdo gje ne rregull ne fillim, te lumtur dhe te emocionuar ata mezi presin fillimin e xhiros... Por askush prej te dyve nuk do ta imagjinonte dot emocionet e papritura qe kjo mund te dhuronte.

Keshtu i ati eshte i detyruar te perjetoje me habi dhe nje siklet te papershkrueshem efektin qe ka tek e bija nje gje e tille... Ajo kalon nje orgazem te plote.
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Video - Gjate nje xhiroje me te atin ne Malet Ruse kalon nje orgazem

Fundja Njeriu nje nder speciet e gjallesave mbi toke eshte :p
Instikti .... ne "themel" te emocioneve te ndryshme dhe te kunderta..


Ec e merre vesh ?!:O
 
Top