• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Video Ilahije-islame

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Këtu postoni video ilahije nga Youtube dhe Dailymotion


[ame="http://www.youtube.com/watch?v=tGnXbauWeZo"]YouTube- Michael Jackson "Islam in my Veins" (new song 2009)
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=62nFP5cbet4"]YouTube- Song - "Give Thanks to Allah" by Michael Jackson
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=EW-Gwu5t6JA"]YouTube- Song - "Mohammad" by Michael Jackson
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=r0WR9Ag3TS8"]YouTube- Song - "KABAH" by Michael Jackson
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Video Ilahije-islame

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=z2_2cFityc4"]YouTube- Sami Yusuf - You Came To Me
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=qH5OKIhG2PY"]YouTube- Supplication: Sami Yusuf
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=RaOXLW9PN14"]YouTube- Sami Yusuf - Al Mu'allim
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=jA4oHgzPo7U"]YouTube- ‫حسبي ربي *سامي يوسÙ￾* *HASBI RABBI*lyrics‬‎
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Video Ilahije-islame

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=Q7OuQv98oIE"]YouTube- Hamza Robertson & Sami Yusuf- your beauty
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=w6L_0jQ3NJM"]YouTube- Show Me - Hamza Robertson @ Evening Of Inspiration 2007
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=o5sIPl9-GxY"]YouTube- Sami Yusuf ft. Hamza Robertson - This Man (pbuh)
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Video Ilahije-islame

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=da1VlG_fDBE&feature=related"]YouTube - Ilahi shqip- Erdhe Resuli ne kete jete
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Video Ilahije-islame

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=O-43mZV4HWo&feature=related"]YouTube - Ti Krenohu me shami!
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=duCuhFy5nN8&feature=fvst"]YouTube - sami yusuf - Muhammad
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Video Ilahije-islame

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=aTA1iOP1ogM"]YouTube - A ke degjuar?!
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Video Ilahije-islame

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=iEKrwAKKWSw"]YouTube - Sad Nasheed about Cancer Disease :(
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Video Ilahije-islame

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=MkaxhqnF648&feature=related"]YouTube - *For the rest of my life*
 

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,385
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: Video Ilahije-islame

http://www.youtube.com/watch?v=1kecqt1LGhk
 

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,385
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: Video Ilahije-islame

http://www.youtube.com/watch?v=QLXZ4G3Dg8c
 
Top