• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Video PHP – Mësimi i dytë – Variablet edhe IF

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ne jemi duke testuat integrimin e një Playeri të ndërtuar e përshtatur për tutorialet tona. Playeri është akoma në fazën e testimin. Nëse ju doni ta ndaloni videon apo ta shikoni atë në ekran të plotë, atëher shkoni me maus mbi të edhe klikoni butonat përkatës.
Kjo video është një pjesë e video tutorialeve mbi PHP. Nëse nuk keni parë videot e tjera ju lutem filloni nga fillimi që të kuptoni më mirë:


  1. Mësimi 1 – Instalimi i Serverit


Video PHP – Mësimi i dytë – Variablet edhe IF është një postim nga: Feniksi.Com - Thesari i NjohuriveForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top