• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Video PHP – Mësimi i parë – Instalimi i WAMP/MAMP

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Duke filluar nga dita e sotme, në këtë kategori do të shtohen videot. Si fillim do të mundohemi të ndërtojme Video Tutoriale mbi gjuhët e programimit edhe ne rastin më konkret të PHP. Unë jam vet fillestar në këtë gjuhë edhe nuk ja kam idene shumë, mos të themi fare. Kështu qe vendosa qe gjat kohës qe unë e mësoj vet atë, ti ndaja këto mësime edhe me ju. Nëse keni pyetje apo sugjerime më thoni sepse vëndet për përmirësime janë të mëdha. Nese keni pyetje mbi atë që tregoj në video bëjeni tek komentet edhe nëse un nuk do mund t’ju përgjigjem dot, atëher me siguri do merrni një përgjigje nga Joni. Pra ju uroj shikim të këndëshëm të videos së parë edhe shpresoj që t’ju pëlqej.Video PHP – Mësimi i parë – Instalimi i WAMP/MAMP është një postim nga: Feniksi.Com - Thesari i NjohuriveForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top