• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Video qesharake/humoristike/argetuese

Solon12

Anëtar
Anëtar
Jun 1, 2020
Postime
84
Pikët
18

0:44 zezaku ne te djathte


LOTET ne pjesen e fundit. Mos u ngatro me nje burre ku bene deadlift 😂😂
 
Last edited:
Top