• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Video - Shok ne plazh, gomari parashutist

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

MOSKE – Pushuesit ruse, te cilet javen e kaluar po pushonin ne plazh mbeten te shokuar kur ne qiellin mbi detin Azov pane nje gomar qe po leshohej me parashute, njoftoi policia.

Ne pamjet e televizionit rus shihej gomari, i cili po leshohej, ndersa era e mbante mbi plazh ne fshatin Golubitskaja, ne rajonin Krasnodar.

Sipas zedheneses se policise rajonale, Larisa Tuchkova, gomari u gjend ne qiell pas nje fushate reklamuese, me te cilen disa biznesmene ruse perpiqeshin te terhiqnin turistet ne plazhet e tyre.

Skena e pazakonshme ka terhequr vemendjen e policise, e cila ka filluar hetimin e rasit.
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=hEep5BrexT0&feature=player_embedded"]http://www.youtube.com/watch?v=hEep5BrexT0&feature=player_embedded
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Video - Shok ne plazh, gomari parashutist

ahhahahhahahhahahahhahahhha po dalin Kafshe e Njerez me aftesi te barabarta lol
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Video - Shok ne plazh, gomari parashutist

Çi paskan parë sytë gomarit të shkret :p
 
Top