• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Videoja me e votuar ne internet :P

ArmageddoN

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
4
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane/Albania
e rendesishme eshte te shihet ne FULL SCREEN

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=vzSRVgF501M&feature=fvst[/YOUTUBE]
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Videoja me e votuar ne internet :p

waaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuu nice:)
 
Top