• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Videot e Vitit 2009

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
ForumNë këtë postim do ju postoj disa video që me të vërtet ishin interesante edhe të bukra gjat vitit 2009. Ndoshta ka shumë e shumë të tjera por këto jan disa të lezetshme që mua më pëlqyen shumë kur i pash. Në këtë listë përfshihen reklama, video muzikore apo copëza spektakli.

1. Her Morning Elegance

Një video muzike e bazuar vetëm në fotografi që kalohen shpejtë njëra mbas tjetrës. Jan mbi3200 fotografi të bëra që ndërtojnë videon.

Click here to view the embedded video.

2. Kanye West ndërpren Taylor Swift

Gjatë MTV Music Awards Taylor Swift doli fituese e një cmimi. Në atë moment Kanye i merr mikrofonin edhe thot që një nga videot më të bukra të të gjitha kohërave është ajo e Beyonce.

Click here to view the embedded video.

3. Barack Obama dhe Miza


Një intervistë e presidentit të amerikës Barack Obama. Një mizë bezdis të dy personat intervistues. Duke u munduar Barack Obama arrin ta vras muzien por shihni se ca thotë.

Click here to view the embedded video.

4. Etiketat në mur

Kjo është një nga videot më fantastike që kam parë ndonjëher. Kur doli bëri shumë buj. Një djalit i erdhi ideja që të ndërtonte me etiketa të ndryshme figura apo pjesë nga jeta e tij. Shikojeni këtë sepse është FANTASTIKE.

Click here to view the embedded video.

5. Reklamë

Këtu i bëhet reklamë një cokollate. Me të vërtet shumë tërheqëse si muzika si realizimi videos. Megjithëse besoj se është punuar goxha në kompjuter, sepse një lëvizje e natyrshme e atillë e vetllave është shumë e vështirë.

Click here to view the embedded video.

Copyright protected by Digiprove

Videot e Vitit 2009 është një postim nga: RomeoLab.Com
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top