• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Rrjeti

Super Anëtar
Anëtar
Dec 11, 2017
Postime
733
Pikët
43
Vendndodhja
Në shtëpi....
Virusi kinez u parashikua 19 vjet më parë? (VIDEO)
25/01/2020
Përhapja e koronavirusit vdekjeprurës është parashikuar në filmin “Contagion”. Këto ditë në media po përflitet për këtë film hollivudian, ku ngjashmëritë me situatën aktuale në Kinë, por edhe në vende të tjera të botës janë të frikshme.

Në prodhimin kinematografik të realizuar 19 vjet më parë, personazhi kryesor preket nga sëmundja gllabëruese pas një udhëtimi në Hong Kong.

Filmi i plotë
http://www.filmaon.cc/filma/contagion-2011-hd/
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
50,597
Pikët
113
Me PELQEJNE te GJITHA VIDEOT e ketij....................


DJALOSHIT.

PS.....VLERESIMIN e pare ja dhashe vete(me te vogel).

DANKE.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
50,597
Pikët
113

FAZIT......kane kaluar dhe andej FORTUNA,PUSHTIME,MASAKRIME...BILES ju kane HUPUR dhe faren.Megjithate,ata qe kane ngelur apo sa do qe mund te jene ne minorance,NUK.........................................kanabizojne dhe BETONizojne kete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cilen Beno?
KULTUREN e TYRE.
Qeke lodh shume Beno!
Po ca t`bojm....te lene rradhe PISANJOSET me flamur.
DANKE SystemA.
TUNGI.
PS: para se te ikim....nuk kane te ardhura me te larta se....ZHULAT ne VARREZA=AQE.
ALE.
 
Top