• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vidhet penisi i një statuje

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Vidhet penisi i një statuje
Është vjedhur një penis i një statuje të një engjëlli në një varrezë të një familjeje dizajnerësh.
Vizitorët e kompleksit të varrezave Borstedt në Gjermani janë ofenduar nga statuja engjëllore e ndërtuar nga Wolfgang Joop dhe përkundër këtij fakti, Joop ka thënë se ai nuk ka ndërmend që ta fiksojë problemin në vendin ku është vjedhur penisi.

“Ky është një përdhunim i një varreze, por marrja e një pjese të penisit nuk është asgjë”, theksoi Joop.

Nga ana tjetër drejtori i kompleksit të varrezave, e konsideroi heqjen e penisit nga njerëzit që e konsideronin si pjesë tejet pornografike, se ajo ishte një vepër artistike dhe jo pornografike.
 

Derevko

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 7, 2010
Postime
6
Pikët
0
Përgjigje e: Vidhet penisi i një statuje

ca bo femra kur i shko mendja hahahahaha
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
15,350
Pikët
113
Përgjigje e: Vidhet penisi i një statuje

E paskan lene te shkretin pa gje. Ja ketij i them mallkim une! :D
 
Top