• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vidhet unaza me vlerë 500 mijë euro

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Policia italiane është vënë në kërkim të hajnave që vodhën nga dyqani i Catrier në qendër të Romës unazën me vlerë gjysmë milioni euro.
AP njofton se hajnat e veshur me elegancë u futën të martën mbrëma në Cartier, në rrugën Condotti dhe kërkuan të shikojnë “unazën më të shtrenjtë të dyqanit”. Kur morën plaçkën në dorë, e mashtruan shitësen, ndërsa ajo e vërejti hajninë vetëm pasi ata dolën qetësisht prej derës.

Policia njoftoi se unaza e shtrenjtë ka qenë e zbukuruar me diamante dhe hajnat janë të huaj të moshave rreth 40-vjeçare. Njëri prej dëshmitarëve tha se para hyrjes së dyqanit hajnat i priste një automobil me të cilin ikën shpejtë.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Vidhet unaza me vlerë 500 mijë euro

Policia italiane është vënë në kërkim të hajnave që vodhën nga dyqani i Catrier në qendër të Romës unazën me vlerë gjysmë milioni euro.
AP njofton se hajnat e veshur me elegancë u futën të martën mbrëma në Cartier, në rrugën Condotti dhe kërkuan të shikojnë “unazën më të shtrenjtë të dyqanit”. Kur morën plaçkën në dorë, e mashtruan shitësen, ndërsa ajo e vërejti hajninë vetëm pasi ata dolën qetësisht prej derës.

Policia njoftoi se unaza e shtrenjtë ka qenë e zbukuruar me diamante dhe hajnat janë të huaj të moshave rreth 40-vjeçare. Njëri prej dëshmitarëve tha se para hyrjes së dyqanit hajnat i priste një automobil me të cilin ikën shpejtë.
Çfarë dreqin është ky shkrim, mungesë e plotë e profesionalitetit dhe e analfabetizmit. Hajna - Hiena - Leshi - Preshi. Duhet njësuar gjuha Shqipe, se nuk do gjejë translater dhe për gjuhën mëm. Hajna - Hajdut/e - Mashtrus/e. Se ku i gjejn këto terma Sllavo leshi dhe na e përcjellin këtu një Zot e di.
 

No Way

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 2, 2010
Postime
44
Pikët
0
Vendndodhja
Larg
Përgjigje e: Vidhet unaza me vlerë 500 mijë euro

Per unazen kane bere shume mire......hallall ua befte Zoti!!
Jane diamante te lare ne gjak.......qe e kane cmimin sa nje shtepi,e kane mundesine ti mbajne vec ata pak te privilegjuar!!
Tregtaret e diamanteve dhe bankat i kam hale ne sy!!;)
 

Perla

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 10, 2010
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Città Alta
Përgjigje e: Vidhet unaza me vlerë 500 mijë euro

no way , ti e paske keq me parat :D
 
Top