• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

VIP-at shqiptarë “të thekur” për jetë nate

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nuk eshte miting, por nje parti ne tarrace ku edhe VIP-at shqiptarë nuk kane munguar.


Ne vijim vijne disa personazhe te njohur publike qe kanë shijuar muzikën e magjitshme të DJ të mirënjohur Claude Monnet që ndodhej në Shqipëri në Qershor ku performoi muzikën e tij në një nga pub-et më të njohura të Tiranës.

Landi i grupit West Side Family, kengëtarja Mariza Ikonomi, ish-miss Irsa Demneri janë fotografuar në ambientet e klubit të natës në shoqëritë e tyre duke festuar natën plot tingujt në Tarracen e Folie.

Bien në sy pjesmarrja e Marizës e cila ka bojkotuar klubet ku këndohet live dhe preferon të dëgjojë DJ e njohur, sesa kolegët e saj. Në sy bie dhe Landi që shfrytëzoi cdo minutë për të kërcyer ritmet nën shoqërinë e mikeshave simpatike.

Kurse ish-Missi shqiptar Irsa që cdo fundjavë frekuenton klubet e natës, natën e 11 Qershorit, e veshur klas është fotografuar teksa hyn në ambientet klabit ku performoi Monnet./BalkanWeb/
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top