• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

VIP-at shqiptarë në jetë nate

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Nuk është miting, por një parti ne tarrace ku edhe VIP-at shqiptarë nuk kane munguar. Në vijim vijnë disa personazhe te njohur publike qe kanë shijuar muzikën e magjitëshme të DJ të mirënjohur Claude Monnet që ndodhej në Shqipëri në Qershor ku përformoi muzikën e tij në një nga pub-et më të njohura të Tiranës. Landi i grupit Ëest Side Family, këngëtarja Mariza Ikonomi, ish-miss Irsa Demneri janë fotografuar në ambientet e klubit të natës në shoqëritë e tyre duke festuar natën plot tingujt në Tarracen e Folie. Në sy bie dhe Landi që shfrytëzoi çdo minutë për të kërcyer ritmet nën shoqërinë e mikeshave simpatike.
 
Top