• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

VIP-et shqiptare me rrobabanjo

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Verë dhe të gjithë e mbajnë vrapin në plazh. Dhe Vip-at shqiptarë, këngëtare, balerina, show girl-e, frekuentojnë plazhin edhe pse angazhimet e tyre artistike ua reduktojnë kohën e lirë.


Por, revista Anabel ka bërë një përzgjedhje të shumë VIP-ave shqiptarë me rrobabanjo në plazh.

Bluetooth sjell kete vit pamjet e nje Rozana Radi tjeter, gjoksin plastik.

Ja ku vijnë disa prej tyre me stilin e tyre spontan, të vecantë dhe tërheqës./BalkanWeb/


Dafina​

Ciljeta​


Amarda​Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top