• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vipat qe mbajne ere te rende :)!

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
VIP-at që mbajnë erë të rëndë.
Ndoshta ata mendojnë se mund t‘i lejojnë vetes gjithëka, ndoshta asnjëri nuk ka pasur kurajën t‘u thotë "vjen erë, bëj diëka", apo ndoshta nuk e kanë mësuar kurrë se ëfarë do të thotë të lahesh. Fakt është se mes yjeve të më të afirmuar dhe më të adhuruar të Hollivudit, fshihen shumë prej atyre që qelben erë. Adhurohen nga të gjithë për profesionin e tyre, dikush se është një këngëtar i shkëlqyer, një tjetër aktor, dikush për fytyrën engjëllore, një tjetër për pamjen burrërore, por të gjitha këto mbeten vetëm në kuadrin e paraqitjes: mes tyre mund të gjesh pjesën më të keqe dhe më të rëndë të higjienës. Këmbë të zeza (Keira Knightley), këmbë që i vijnë erë (Britney Spears), flokë të yndyrshëm (Julia Roberts), dhëmbë të zverdhur (Kevin Federline), aromë e pakëndshme e gojës (Clark Gable), shtëpi të mbajtura si plehra (Colin Farrell)..., ka për të gjitha shijet dhe nga të gjitha mënyrat. Aq shumë ka, saqë pak kohë më parë, një gazetar suedez, ekspert për thashethemet, Mikael Jagerbrand, pasi kishte treguar për vite me radhë dëshmi dhe histori të këtij tipi, vendosi që të stilojë një klasifikim me 10 yjet e botës së ArTit që kanë paraqitjen më të tmerrshme.Ja 10 VIP-at me erë të rëndë:

1 - Brad Pitt mendohet se është më pisanjozi nga të gjithë. Kolegët me të cilët ai ka punuar, deklarojnë se ai vjen erë si një dhi dhe mund të mbajë veshur të njëjtat rroba për gjatë gjithë xhirimit të një filmi

2 - Russel Crowe veëohet për erën e rëndë të gojës dhe lëkurës. Këtë fakt e ka denoncuar publikisht një drejtuese e programeve televizive amerikane, që është shoqëruar me të

3 - Hayden Christensen është një i ri i muzikës moderne, por që ka shumë probleme me erën e rëndë të sqetullave të tij, një defekt ky, shumë i lehtë e i riparueshëm te të rinjtë e sotëm

4 -David Bowie klasifikohet në vendin e katërt të renditjes me të njëjtin motivacion si edhe Christiansen

5 - Courtney Cox është problematike. Kolegët e saj të telefilmit "Friends" janë ankuar shpesh për një erë të rëndë që i vinte aktores gjatë xhirimeve në set. Por ajo nuk ka marrë asnjë masë parandaluese

6 - Robin Williams është një karakter i veëantë dhe ndër të tjera mendon se, duke lëshuar gazra, mund të bësh njerëzit të gajasen. Për të është një kënaqësi, por në klasifikim është ndër më pisanjozët

7 - Christina Aguilera duket se është simpatike dhe e këndshme vetëm nga ekrani apo në foto, pasi nga afër duhet të jetë e tmerrshme. Filozofia e saj është: Përse duhet të lahemi, kur shumë thjesht mund të blihet një i shtrenjtëë

8 - Cameron Diaz e ka shëmtuar imazhin e saj të bukur. Biondja pëlqen mjaft gromësimat dhe një gjë të tillë e ka bërë gjatë një programi të MTV-së

9 - Grupi "Metallica" ka probleme me dushin. Pas një nate të zjarrtë kaluar në skenë duke kënduar, tërë djersë, asnjërit nuk i vjen ndërmend të bëjë një freskim dhe në mëngjesin pasardhës mund t‘i takosh sërish kujtimet e natës së shkuar. Kur njërit nuk i pëlqen dushi, të tjerët i shkojnë nga pas...

10 - Bob Dylan nuk mbahet mend që kur e ka hequr për herë të fundit jelekun e tij të lëkurës. Duket se është ai pengesa kryesore që ai t‘i kushtojë pak më shumë kohë dushit.
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
qe ktu nisu e pastaj kuptoje sa pa kuptim jan titujt VIP,STAR,PEOPLE
mjer ato femra qe kan ber seks me kto vetem nese kan qen skatofile e se kan prob se normalisht duhet te jet tmerr
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Vipat qe mbajne ere te rende :)!

Mire e ke thene Stealth .. E tmerrshme vertet,atehere po qe nuk ke cfare e do reputacionin e emrit ... ;)!
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Vipat qe mbajne ere te rende :)!

:O:O kan frik nga uji kto kshu e :p
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,208
Pikët
113
Përgjigje e: Vipat qe mbajne ere te rende :)!

Me thon kam bo sex me Brad ska gje qe o xhuls hellooo ai osht Brad Pitt hahaFuck njerez qe jan te krimbur ne pare e qe vin era qen si nga lart e nag posht pppffffff
Do kuptoja ndonje nga bregu lumit qe se di ca o dushi po kto monstrat qe i kan shpiat miljona dollarshe ..:rolleyes:


Nejse take a shower piplla its good for the body and the piplla around u haha
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Vipat qe mbajne ere te rende :)!

Tyryryryry:
Russel Crowe
Vjen si pasoj se konsumon ushqime Indiane, ka dhënë një intervist shumë të gjatë për këtë problem. Kush ka qënë ndonjëherë në restorant Indian, do ta kuptoj fare mirë se çfarë ere del nga trupi kur hapen poret, apo nga goja. Ndërsa për të tjerët rrojn me shpresën që të bjeri shi dhe të lahen.

Ndërsa lista duhet bërë UPDATE, është Johnny Depp & Vanesa çifti i zhulsave, është pohuar dhe vetë nga çifti, të cilët mund të rrin fare mirë dhe një muajë pa u larë.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,246
Pikët
113
Përgjigje e: Vipat qe mbajne ere te rende :)!

Me thon kam bo sex me Brad ska gje qe o xhuls hellooo ai osht Brad Pitt hahaFuck njerez qe jan te krimbur ne pare e qe vin era qen si nga lart e nag posht pppffffff
Do kuptoja ndonje nga bregu lumit qe se di ca o dushi po kto monstrat qe i kan shpiat miljona dollarshe ..:rolleyes:


Nejse take a shower piplla its good for the body and the piplla around u haha
Mos u habit shejtone,ka punuar Systemi tek shtepia e nje avokati(jo Vip).
3 Mio euro banesa,dhe dorezat ishin te gjitha prej floriri.
Nje dhome e kishte PLOT me plehra.
PS: pyesin shume te tjera se bien ere VIPAT.
Del ne skene,perdja bie;))
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,208
Pikët
113
Përgjigje e: Vipat qe mbajne ere te rende :)!

Lexova qe dhe te leshosh gazra dhe gogesish je pisanjos ...:rolleyes:
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Vipat qe mbajne ere te rende :)!

qyqaaaaaaaaa na u perzjen zorret e barkut vetem duke lexuar po me vjen me vjell pal me u qendruar afer.
Ateher sipas ketyre ne jemi injoranta qe lehemi cdo dite dhe ne me te shumten rasteve dhe 2 her ne dite pa e llogaritur veren qe mund ta lash trupin dhe me shpesh.
Sa budallaqe qe jam une qe lahem qae shume sa pa mu thar floku mire futem e lahem perseri.

E po keta jane VIP (VERY IGNORANT PEOPLE)
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Vipat qe mbajne ere te rende :)!

qyqaaaaaaaaa na u perzjen zorret e barkut vetem duke lexuar po me vjen me vjell pal me u qendruar afer.
Ateher sipas ketyre ne jemi injoranta qe lehemi cdo dite dhe ne me te shumten rasteve dhe 2 her ne dite pa e llogaritur veren qe mund ta lash trupin dhe me shpesh.
Sa budallaqe qe jam une qe lahem qae shume sa pa mu thar floku mire futem e lahem perseri.

E po keta jane VIP (VERY IGNORANT PEOPLE)
Mos u laj aq shum mi se ka per tu hollu lekura :d Tani qe erdhi dimri mbaje nje cike zhul se te mban ngrohte haha Une per vete pregatitem qe ne korrik , nuk lahem fare sa te vej nje 2 a 3 shtresa zhul dhe ne dimer dal me mong te shkurtra :p`
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Vipat qe mbajne ere te rende :)!

Mos u laj aq shum mi se ka per tu hollu lekura :d Tani qe erdhi dimri mbaje nje cike zhul se te mban ngrohte haha Une per vete pregatitem qe ne korrik , nuk lahem fare sa te vej nje 2 a 3 shtresa zhul dhe ne dimer dal me mong te shkurtra :p`
hahahaahahaha te kakten keshtu identifikohesh ne qytet se nuk te ngaterrojme me te tjeret


mos ki frik se nuk me hollohet lekura
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Vipat qe mbajne ere te rende :)!

hahahaahahaha te kakten keshtu identifikohesh ne qytet se nuk te ngaterrojme me te tjeret


mos ki frik se nuk me hollohet lekura
Jo me kak mi po me zhul thash haha
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,246
Pikët
113
Përgjigje e: Vipat qe mbajne ere te rende :)!

Mos u habit shejtone,ka punuar Systemi tek shtepia e nje avokati(jo Vip).
3 Mio euro banesa,dhe dorezat ishin te gjitha prej floriri.
Nje dhome e kishte PLOT me plehra.
PS: pyesin shume te tjera se bien ere VIPAT.
Del ne skene,perdja bie;))
Thashetheme,se ska mundesi te bien ere...vipat.
O njerez
 
Top