• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Virgjeria Shpirterore !!

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Si mendoni per ata persona qe skane qene kurre te dashurar qe skane pasur te dashur,
Mund te quhen njerez pa ndjenja,??
nuk dine te dashurojne,?
apo mosbesim ne vetvete, ??
Apo thjesht nje zgjidhje e tyre??
apo eshte akoma mentaliteti shqiptar ??
 

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer
Titulli: Virgjeria Shpirterore !!

Nuk eshte e then qe nk dine te dashurojne skane ndienja apo dicka e tille..thjesht ndoshta jeta nk e ka takuar akoma me dike qe te kete bere ti njohe kto gjera
 

The_AnGeL

World is Mine
Anëtar
Jan 27, 2010
Postime
174
Pikët
0
Vendndodhja
Atje Ku Ballakumja Eshte me e Shijshme ;)
Përgjigje e: Virgjeria Shpirterore !!

Hemm Se Kam Per Turp Fare Qe akoma nuk kam dashuruar , sa per kete nuk eshte puna se ne nuk kemi ndjenja etj por cdo njeri ka mendimin e vet si ne rastin tim , une kam qen aq i zene e probleme tjera sa nuk kam pas mundesine ta kisha mendjen ke dashuria :) ky eshte mendimi im persa me perket mua :)
 

EDI_IT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 6, 2010
Postime
43
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Virgjeria Shpirterore !!

jam me nje mendim me --------suga_baby
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Virgjeria Shpirterore !!

Si mendoni per ata persona qe skane qene kurre te dashurar qe skane pasur te dashur,
Mund te quhen njerez pa ndjenja,??
nuk dine te dashurojne,?
apo mosbesim ne vetvete, ??
Apo thjesht nje zgjidhje e tyre??
apo eshte akoma mentaliteti shqiptar ??
Jam 18 vjece dhwe shof moshatare te mia ose max 2-3 vjet me tmadhe se un qe ikin e qepen,pasi se kan ate qe nje femer e ka per vete virgjerin,tjesh e ndershme nditet e sotshme mund ta quj per turp,por nje femer e till ka respekjt p[er veten un se kam per turp te them qe jam ende ashtu sic mka ber nena,nje mashkull esht me i lumtur lum atij mashkulli qew i dhurohet dicka e tille
 

aliosha

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 26, 2014
Postime
9
Pikët
0
Përgjigje e: Virgjeria Shpirterore !!

Si mendoni per ata persona qe skane qene kurre te dashurar qe skane pasur te dashur,
Mund te quhen njerez pa ndjenja,??
nuk dine te dashurojne,?
apo mosbesim ne vetvete, ??
Apo thjesht nje zgjidhje e tyre??
apo eshte akoma mentaliteti shqiptar ?? [/I][/B]
Mendoj që ata persona që ende s'kanë dashuruar do dashurojnë më vonë. Jo të gjithë ecin me të njëjtin hap.

Ndërsa ti mendon se arsyet që s'ka ndodhur ende janë ato që ke renditur në pyetjet e tua?
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Virgjeria Shpirterore !!

Si mendoni per ata persona qe skane qene kurre te dashurar qe skane pasur te dashur,
Mund te quhen njerez pa ndjenja,??
nuk dine te dashurojne,?
apo mosbesim ne vetvete, ??
Apo thjesht nje zgjidhje e tyre??
apo eshte akoma mentaliteti shqiptar ??
E pse ketyre pytjeve ju thuhet Virgjeria Shpirterore ?

'' Kosove ku mbete Flamuri '' ? :p

Gold-en XHI :d
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Virgjeria Shpirterore !!

Si mendoni per ata persona qe skane qene kurre te dashurar qe skane pasur te dashur,
Mund te quhen njerez pa ndjenja,??
nuk dine te dashurojne,?
apo mosbesim ne vetvete, ??
Apo thjesht nje zgjidhje e tyre??
apo eshte akoma mentaliteti shqiptar ??

....për patriotizëm..
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
53,208
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: Virgjeria Shpirterore !!

Si mendoni per ata persona qe skane qene kurre te dashurar qe skane pasur te dashur,
Mund te quhen njerez pa ndjenja,??
nuk dine te dashurojne,?
apo mosbesim ne vetvete, ??
Apo thjesht nje zgjidhje e tyre??
apo eshte akoma mentaliteti shqiptar ??
do mendoj se kan ndonje skizoid apo skizoidiform semundje personaliteti…keta tipa spara kan interes te krijojn nje marredhenie

per ata qe skan besim tek vetevetia mund te ken avoidant personality disorder…ehu..gjate lista, po qe kan nje semundje personaliti kan :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Virgjeria Shpirterore !!

do mendoj se kan ndonje skizoid apo skizoidiform semundje personaliteti…keta tipa spara kan interes te krijojn nje marredhenie

per ata qe skan besim tek vetevetia mund te ken avoidant personality disorder…ehu..gjate lista, po qe kan nje semundje personaliti kan :p
Po jo mi cfar thu dhe ti amon :) Tash neve kendej kemi ore shum keq.
Die mire se po te bej nje thashetheme e po me degjoi njeri neser kush e di si do gdhihem :D

Dmth , thash , ska te bej me semundjen mos bon shpifje ti me keto gjera un nje komishje qe kam dmth komikshja pas tre a kater shpijave ne anen e djathte drejte nga hyrja e shpis qe kam deren se andej ku e kam kumbellen nuk flasim me ato komshi se i kan lshu ujrat e zez dhe ram ne bela me to :) E doja te them ajo iku u martu se deshi e beri ckishte per te bere dhe permarak po jeton . :) plus edhe 5 kalamo ka . Burr npun ajo kafen e mjesi e drekes e darkes permerak i pin.
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Virgjeria Shpirterore !!

Puffe !:O

Qafsha per ..... ti nuk je mire sonte !

-paqe-
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
15,290
Pikët
113
Përgjigje e: Virgjeria Shpirterore !!

Po jo mi cfar thu dhe ti amon :) Tash neve kendej kemi ore shum keq.
Die mire se po te bej nje thashetheme e po me degjoi njeri neser kush e di si do gdhihem :D

Dmth , thash , ska te bej me semundjen mos bon shpifje ti me keto gjera un nje komishje qe kam dmth komikshja pas tre a kater shpijave ne anen e djathte drejte nga hyrja e shpis qe kam deren se andej ku e kam kumbellen nuk flasim me ato komshi se i kan lshu ujrat e zez dhe ram ne bela me to :) E doja te them ajo iku u martu se deshi e beri ckishte per te bere dhe permarak po jeton . :) plus edhe 5 kalamo ka . Burr npun ajo kafen e mjesi e drekes e darkes permerak i pin.
:O .........-boh-
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
53,208
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: Virgjeria Shpirterore !!

Po jo mi cfar thu dhe ti amon :) Tash neve kendej kemi ore shum keq.
Die mire se po te bej nje thashetheme e po me degjoi njeri neser kush e di si do gdhihem :D

Dmth , thash , ska te bej me semundjen mos bon shpifje ti me keto gjera un nje komishje qe kam dmth komikshja pas tre a kater shpijave ne anen e djathte drejte nga hyrja e shpis qe kam deren se andej ku e kam kumbellen nuk flasim me ato komshi se i kan lshu ujrat e zez dhe ram ne bela me to :) E doja te them ajo iku u martu se deshi e beri ckishte per te bere dhe permarak po jeton . :) plus edhe 5 kalamo ka . Burr npun ajo kafen e mjesi e drekes e darkes permerak i pin.
spo marr vesh cfare ka te bej me cfare shkruajta une :S
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: Virgjeria Shpirterore !!

Si mendoni per ata persona qe skane qene kurre te dashurar qe skane pasur te dashur,
Mund te quhen njerez pa ndjenja,??
nuk dine te dashurojne,?
apo mosbesim ne vetvete, ??
Apo thjesht nje zgjidhje e tyre??
apo eshte akoma mentaliteti shqiptar ??
Nuk besoj se ekziston nje njeri qe s'ka ndjere per dike. A ka mundur te lidhet me te apo jo, eshte tjeter gje.
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
53,208
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Re: Përgjigje e: Virgjeria Shpirterore !!

do mendoj se kan ndonje skizoid apo skizoidiform semundje personaliteti…keta tipa spara kan interes te krijojn nje marredhenie

per ata qe skan besim tek vetevetia mund te ken avoidant personality disorder…ehu..gjate lista, po qe kan nje semundje personaliti kan :p
ditro me cfare thash me perpara :p
 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,082
Pikët
0
Përgjigje e: Virgjeria Shpirterore !!

E vetmja gje akoma e virgjer qe mund t'u kete mbetur disave.
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,171
Pikët
113
Përgjigje e: Virgjeria Shpirterore !!

Si mendoni per ata persona qe skane qene kurre te dashurar qe skane pasur te dashur,
Mund te quhen njerez pa ndjenja,??
nuk dine te dashurojne,?
apo mosbesim ne vetvete, ??
Apo thjesht nje zgjidhje e tyre??
apo eshte akoma mentaliteti shqiptar ??
Nuk ka njerez qe te mos jene dashuruar ndonjeher shpirterisht.
Thjesht kane frike nga ndjenjat , kane frike se mos nuk do e perballojne dot ndjenjen e ndarjes.
 
Top