• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Virtual DJ 6.0.1

T3chn1cal

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
78
Pikët
0
Programe te domosdoshme per kompjuterin tuaj !!

Shkarkoje kete program duke klikuar mbi emrin e tij

Virtual DJ V.6.0.1


Shenim :Ky program eshte i ngarkuar ne nje nder hostet me te mira. Ne kohen qe

programi ngarkohet ne host direkt skanohet per viruse. Per cdo problem qe mund te keni

drejtohuni ne adresen e e-mail [email protected]
 
Top