• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

virustotal.com

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Nese keni ndonji dokument qe sju ngjall besim dhe antivirusi juaj gjithashtu le per te deshiruar mund te skanoni ketu dokumentat online per te qen sa me te sigurt

Code:
www.virustotal.com
 

kermilli

Super Anëtar
Anëtar
Aug 24, 2011
Postime
424
Pikët
28
Përgjigje e: virustotal.com

shume i vlefshem,e kam perdorur shume here dhe gjithmone e ka bere punen per mrekulli
 
Top