• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Viti i Ri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nje burr ishte shume i vafer.SHkon ne nje shesh takon nje burre te veshur si baba gjyshi dhe i thot:
- Babagjysh te lutem me dhuron per vitin e ri nje shtepi ku te kaloj vitin e ri nje makin qe te shetis per vitin e ri dhe nje thes me lek qe te pergatis darken e vitit te ri.Ai ecen 100 m dhe e theret babagjyshi:
- Meqe une te bera tere keto dhurata po ti do ta besh nje gje per mua.Burri i thot se cfare te duash.babagjyshi i thot:
- Do te me lesh te bej seks me ty.
-Po:,i thot burri.
Babagjyshi beri seks tere naten dhe kur zgjohet ne mengjes i kerkon te ikte dhe babagjyshi i tha:
-Ik.
Burri ecen 100 m the e therret te babagjyshi prap.
-Sa vjec je ti.
-42 vejc:thot burri.
-Po ti mer budall je 42 vjec dhe akoma beson te babagjyshi.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top