• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vizatime me programin "Paint"

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Kjo temë është vetëm për vizatime me programin "Paint", jo me programe të tjera.
I ftoj të gjithë ata që dinë të vizatojnë, të sjellin punët e tyre në këtë temë.


 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Vizatime me programin "Paint"

Po une me Paint s'kam asgje mo Bato...vetem me dore te lire...
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,178
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Vizatime me programin "Paint"

Po une me Paint s'kam asgje mo Bato...vetem me dore te lire...
Pse sthua qe do na besh nje logo per forumin ? :)
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Të përshëndes Jeta dhe pres piktura nga ty!
Unë po sjell dy që i kam bërë kohë më parë.


LABINATË NË BREGDET


 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
E pakapshme, të falënderoj për fjalët e mira!
Ja po sjell edhe ca të tjera që i kam bërë kohë më parë:

VAJZA NË PLAZH
ALASKA

 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Vizatime me programin "Paint"

Këtë e kam bërë pas përfundimit të ndeshjes Spanjë-Gjermani të kampionatit botëror të futbollit 2010.

DEMAT MPOSHTIN PANZERAT

 

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
7,515
Pikët
113
Përgjigje e: Vizatime me programin "Paint"

Durim të pasosur paske Bato. Të pergezoj (x2). Shume të bukura, sidomos Alaska
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Vizatime me programin "Paint"

Faleminderit Elushe! Nuk bëhet fjalë për durim të pasosur, se këto unë i bëj për 30-40 minuta, po edhe sikur të duhej më shumë, prapë do t'i bëja. Ashtu si Serafimi që thotë se të dëgjosh muzikë është e vetmja gjë serioze që ka ngelur të bëjmë, edhe unë mendoj se arti (ose grimcat e artit) janë të vetmet gjëra serioze me të cilat ia vlen të merremi. Në qoftë se dikush harxhon energji duke debatuar për fe ose politikë, unë pëlqej më mirë të shkarravis diçka me "Paint".
Shikoj se anëtarët nuk janë të dhënë pas këtyre lloj vizatimeve, ose ndoshta nuk munden. Edhe Robërinë që e mbajmë si artiste të forumit, nuk ka sjellë asgjë të punuar me "Paint".
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
15,257
Pikët
113
Përgjigje e: Vizatime me programin "Paint"

Durim të pasosur paske Bato. Të pergezoj (x2). Shume të bukura, sidomos Alaska
Varet me ca syni e shiqon...:D Po ta shikonje me syrin e majte do pelqenje "Vajza a la playa".

Bato, by the way very nice ajo "Vajza ne plazh".
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Vizatime me programin "Paint"

Kiti, më bëhet qejfi që të pëlqen!
Është e vërtetë se ai vizatim më ka marrë më shumë kohë se të tjerët. Vështirësia qëndronte tek format e trupit të saj... dhe prapëseprapë them se nuk i kam arritur siç duhet.
Të merresh me vizatime të tilla duhet të jesh një njohës i mirë i anatomisë së trupit të femrës, të cilën unë nuk pretendoj se e njoh...
 

Skydive

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 22, 2012
Postime
2,260
Pikët
0
Përgjigje e: Vizatime me programin "Paint"

Këtë e kam bërë pas përfundimit të ndeshjes Spanjë-Gjermani të kampionatit botëror të futbollit 2010.

DEMAT MPOSHTIN PANZERAT

hahahah ideja vleresohet
Bukur:)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Vizatime me programin "Paint"

Sky , ajo goca per plazh te duket grua ty ? :p

Bato , shum te bukura punimet hallall te qofte :)
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Vizatime me programin "Paint"

Skydive dhe Puffe, ju falënderoj! `thankyou`
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Vizatime me programin "Paint"

Faleminderit Beaute!
Ti e thua me shaka, por ajo në plazh të ngjan vërtet.. :))
 
Top