• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vjen nje moment dhe...

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Vjen nje moment dhe...

vjen nje moment dhe duhet me ja nis punes :)
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Vjen nje moment dhe...

Vjen nje moment dhe duhet me u zgju :mad:
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Vjen nje moment dhe...

vjen nje moment dhe te iki nga dora ;(
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Vjen nje moment dhe...

vjen nje moment dhe nuk din cka te thuash ;)
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Vjen nje moment dhe...

vjen nje moment qe me mbyllen perdet x gjume..-nani-
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Vjen nje moment dhe...

vjen nje moment dhe shkoj ja fus naj kile gjum..-nani-
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Përgjigje e: Vjen nje moment dhe...

vjen nje moment dhe kupton sa shume je e zgjenjyer nga ata qe ke rreth teje
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Vjen nje moment dhe...

Vjen nje moment,,, dhe fillojn kurset & shkolla :mad:
 

PaToSaRaK

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 13, 2010
Postime
19
Pikët
0
Vendndodhja
Greqi
Përgjigje e: Vjen nje moment dhe...

Vjen nje moment, per te ikur nga kjo Bote
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Vjen nje moment dhe...

vjen nje moment te gjitha punet duhet ti zgjidh vetem per nje kohe te shkurter.......
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Vjen nje moment dhe...

Vjen nje momente dhe mendon se me kete mundem te fluturoj ne qiellin e 7....
 
Top