• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vjersha

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Viti i ri
Ja na erdhi viti i ri
sa jam i gezuar
me kallash e karabin
kam per ta festuar

bombat zbardhen
tej per tej
fusha edhde male
viti i ri do te na gjej
shtrir neper spitale!
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Vjersha

Zemra

Zemra e femres eshte gure,
hyre brenda e s'del me kurr.
Zemra e mashkullit eshte hotel,
kush ka qef hyn e del!
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Vajzat mbledhjin lule
mbledhin ato mbledhin
mbledhin ato mbledhin
mbledhin ato mbledhin
po ka dhe nga ato qe s`mbledhin :D
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Vjersha

Pizhamja

Nata e erret dhe e ftohte,
te kerkoj e ste gjej dot,
me ty me lidhin shume kujtime
ku je fsheh PIZHAMJA IME?
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Do te te shkruaj ne te gjith tullat "i miss you"
dhe do te lutem te te vij nje tull kokes
qe ta ndiesh edhe ti se sa dhimbie ndien kur te mungon nje njeri...
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Ej E Dashur
Po kaloja sot prane nje dyqani dhe menova te te blija dicka
Hyra , Por Kasapi me tha qe kane mbaruar Trute >
Razz:p:p:p:p:p:p:p:p
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Dhembet e tu te bukur
sa ti kam zili
1 e ke te bardh
3 i ke te zi

****

Ti kastile nderove shkolle
qe te rrime te dy
une o vras veten
o te vras ty
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
E dashura me tha:
- Hajde ne shtepine time ska asnjeri!
Une vajta dhe me te vertet nuk kishte asnjeri
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Vjersha

Fryni era nga perjashta..
tuni perdet emedafshta mos kujto se te harrova .
.un kengen ta dergova...(kete te fundit e modifikova) lol :p
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Rri ne chat
Rri ne forum
Jo se dua
Por skam gjum
po serdhe ti lum`i une
Skam cte bej do fle gume :D
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Vjersha

Dasma
Dasma mori fund me kenge e hare, dasmoret shkuan nje nga nje. Mbeti burri me nusen. Ai e kapi per dore dhe e pyeti:
A u merzite qe e le nenen?
Me shume u merzita qe e gjeta tenden.
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Vjersha

Bejte shkodrane


Nji zhurme e madhe u nigju:
e ne kembe u cu tan shpia,
Ismeti e Kadria,
Bilali E Sadia,
Enveri e Hakia,
Serveti e Fatria,
Kasemi e Samia,
Halili e Hajria,
Hamiti e Hamdia,
Xhevdeti e Sabria,
Nikolla e Lumnia,
por kot u trazun
se kishte bertit dhia.
E kur u ktheva te shpia
po qanin fmija,
se kishte hup vllaznia,
e mori vesht edhe kojshia,
mu dogj gjella te kusia,
u pjek ma teper ravania
e metme pa buk por hangrem gurabia,
skena pas kurr djath te shpia,
shkoj e ha te kojshia,
vajza e tij mi merr mendt e mia,
me ka xan dashnia
e s'po m'xen rakia.
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Vjersha

Bukuria

Trendafilat jane te kuq
Manushaqet jane blu
Mua zoti me beri te bukur
C'far dreqin ndodhi me ty?
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Vjersha

Amita


Amita sjell jeten
Jeta sjell sportin
Sporti sjell arsimin
Arsimi sjell femren
Femra sjell sexin
Sexi sjell siden
Me mire mos e pi amiten
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Vjersha

Ujet e ftohte
Aty ku buron ujet e ftohte
ku kullosin bagetia
atje te shkosh ta marresh ujin
e dashke dhe te shtepia!!!
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Vjersha

Te dashuruar


Ishim ulur te dy ne ballkon.
Une po haja buke me gjalpe...
Ti po haje buke me gjize...
Aty verdall kaloi nje mize..
Une po haja gjalpin,ti gjizen..
Ishim aq te dashuruar...
Sa hengrem dhe mizen...
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Vjersha

Per gjith gocat


Ju gocat e tradhtume
Me mir mos e rruni fare
Me mir mos u merzitni fare
Se gjith cunat jan rrota k*ri
Po jua them nga eksperienca
Se jam nje goc alidemse
Kush do ta kruj me ne
Do ta haje aty ku me shum I dhemb
Kudo qe te shkojm
Me koken lart do qendrojm
Jemi goca t’mira
E jo si ata b****
Jemi vajza qe meritojm respect e dashuri
Po ku ka cun sot qe na I jep keto cilesi
Me mir mos lidhemi fare
Se sa te lidhemi me keta rrota k**i
Jemi goca me nder
E nuk duhet te rrijm me cuna te dhjere
A keni degjuar ndonjeher qe bashkimi ben fuqine
Hajdeni pra goca
E mamat jua q**m
Aaa ka dhe goca p****she
Qe shkojn q**n neper qoshe
Po ne sna plas bytha fare
Se ato jan vetem ca katunare
Cunat duhet te jen besnik
Po ata din vetem
ZHVISHU Q** DHE IK

Kur t’bo dhe me I shemtuti si simpatik
Te vje me ja fut vetes me thik
Po kur ngacmojn ca katunar
Te vje ti thush
IK MOR K*R
Ah desha te shtoja dhe dicka…
Ka dhe cuna t mir qe te duan dhe te respektojn
Kta po qe jan cuna e nuk jan majmuna
Written by gocat e alidemit
 
Top