• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

VLC Player

T3chn1cal

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
78
Pikët
0
Programe te domosdoshme per kompjuterin tuaj !!

Shkarkoje kete program duke klikuar mbi emrin e tij

VLC Program per te shikuar video


Shenim :Ky program eshte i ngarkuar ne nje nder hostet me te mira. Ne kohen qe

programi ngarkohet ne host direkt skanohet per viruse. Per cdo problem qe mund te keni

drejtohuni ne adresen e e-mail [email protected]
 

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
4,061
Pikët
113

lonely_lion

0xD15EA5E
Anëtar
Jul 4, 2015
Postime
6,443
Pikët
113
VLC Player... E kam perdorur rralle ose pothuaj fare.

Kam perdorur KMPlayer (versioni 2.9 L ose 31R2 ngelem me te miret sipas gjykimit tim).
Me vone kam perdorur DaumPlayer (Potplayer).

Ne Linux perdor mpv player.
Provoni njehere qmplay2 dhe nuk do te zhgenjeheni. Movie Player, Media Player, Radio Player, Stream Player Lyrics finder dhe nje kohesisht ka akses ne site ku mund te gjesh muzike qe shperndahet nga anetaret.
Dhe qe t'i bini shkurt gjerave perte gjetur muziken apo kenget qe kerkoni music2pc1601570248833.png

 
Top