• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vogelushja 3 vjecare kineze qe pi cigare dhe alkol

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Disa dite me pare beri buje lajmi per nje djale te vogel indonezian, Ardi Rizal, vetem 2 vjec, qe shokoi boten. Ai kishte vesin te pinte 40 cigare ne dite. Dhe ja vjen nje histori akoma me e cuditshme.

Ya Wen, nje vajze kineze 3 vjecare, pervec se pi cigare, pi edhe pije alkolike. Lajmin e kane dhene te perditshmet kineze, dhe me pas edhe ato britanike. Sipas rrefimeve te mamase, Gao, vogelushja ka filluar te pije duhan dhe alkol si pasoje e nje aksidenti rrugor ne te cilin ishte perfshire.

Vitin e kaluar ate e ka shtypur nje furgon dhe ka rrezikuar seriozisht qe te vdiste. Pas aksidentit e ema tha qe e kishte zbuluar duke pire fshehurazi cigaret e te atit.

Tani, sipas mamase, ajo ka marre edhe zakonin te pike 2 apo 3 gota birre ne dite. Nje histori vertet e cuditshme kjo.
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Vogelushja 3 vjecare kineze qe pi cigare dhe alkol

Edhe vetem 3 vjece :(
 
Top