• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Votim: A voton prapë për Albin Kurtin?

Në "zgjedhje të reja" a e voton prapë Albin Kurtin

 • PO

  Votes: 4 57.1%
 • JO

  Votes: 3 42.9%

 • Total voters
  7
 • Poll closed .

Llapi

V.I.P
Banned
Anëtar
Dec 22, 2011
Postime
11,689
Pikët
48
une do te votoi me ni joooo te madhe veq ndegjoni qa po ju them jo me i fitue albushi 26% po fiks 99% me i fitue ne zgjedhjet te ardhshme eventuale se ska me pa as me sy postin e kryeministrit sa te jen gjall Amerika e Amerikanet jo bac jo nuk falin leht ata dhe ne nji shtet ku na kan ndihmue me u qlirue e na kan ndihmue me u ba shtet e po e lejoin ni zagar spiun te rusit e te serbit me e udheheq Kosoven harrone
 

Llapi

V.I.P
Banned
Anëtar
Dec 22, 2011
Postime
11,689
Pikët
48
@Llapi eja këtu se POPULLI po të kërkon. Konfiromoje ose demantoje këtë!
une jam me popullin Çlirimtar po ti po ti po ti deri sot ke me rambon e tash meniren u ktheve kah rusia e serbia hehehe shum fytyra kie ti
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
11,429
Pikët
113
Ne dalshin ne zgjedhje une kisha votuar per GADRINE ``fumato`` kemi me shty qashtu avtopusin me nxjerre ne stom te rruges -gezuar- e nuk votoj me as Alpin e as ate Putinin me krrole te shelnjes :D
 

Musachia

Super Anëtar
Anëtar
Jan 28, 2015
Postime
152
Pikët
28
Idete e tija jashtetokesore per ekonomine me lane nje cik gojehapur por them se e meriton nje shanc, per nga pastertia e figures nuk eshte i perlyer por i druhem faktit qe te gjith kta marksistet para te vijne ne pushtet bejne deklarata populiste te mbarsura me idealizma por shijojne cik pushtetin behen si senator palpetine ne star wars

Yeild to the dark force!!bbbb4b1c2adec7781f0a18e7dd7d8226f95012a9_hq.jpg
 
Last edited:

Gi de Masha

The untochables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
15,087
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
une jam me popullin Çlirimtar po ti po ti po ti deri sot ke * me rambon e tash meniren u ktheve kah rusia e serbia hehehe shum fytyra kie ti
* dhe jam e do të jem. unë për trimat kam respekt.
** të gjithë ne jemi populli çlirimtar. Secili sipas mundësive ia ka bërë nga një argati kësaj që kemi sot.

*** @Llapi ketë punën e shumë fytyrave e ke konstatur ti, apo ta ka shkruar kush në privat ( hahahahah ). Ma gjen dikund ndonjë d¨shmi dhe nxirre këtu para të gjithëve!

Me qito fyerje po ep prish krejt. Dikur zemërohesha shumë, tash jo! Pse? Sepse ti nuk më njeh!
 
Last edited:

Llapi

V.I.P
Banned
Anëtar
Dec 22, 2011
Postime
11,689
Pikët
48
* dhe jam e do të jem. unë për trimat kam respekt.
** të gjithë ne jemi populli çlirimtar. Secili sipas mundësive ia ka bërë nga një argati kësaj që kemi sot.
hahahaha po ti edhe disa antar qa jan ketu argat te mire valla i kini ba veq kujt se po nuk ini vetem diku mbi 55.000 ishi kan argat te udbes me paga te majme bile e tash po thue me Çlirimtaret hahahaha shum shum bre shum ftysha ini ju argat e rankoviqit
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
11,429
Pikët
113
Demko, pse edhe ti po thua Gadrine me votuar a ? :D o kot badihava lodhesh duke e shtye aftopusin deri sa te dalin ne stom 🤔 se Gadrine me Hashimin me ballone air "Amerikoveshpuçi" kane me i quar per te gjykata, veç prit sa te ndreqet qeveria edhe te kendohet ajo kajka: serisht vjen marsi, serisht vjen Stina ``fumato``
 

Llapi

V.I.P
Banned
Anëtar
Dec 22, 2011
Postime
11,689
Pikët
48


po veq u arrit qellimi i votuesve te albinoviqit por ra nifar veliqkoviqi i llapit e i ldk-se dhe jau morri timonin pra qeverin nuk e udheheq albinoviqi me listen serbe por agim veliqku me udbashet e vjeter te jugosllavis
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
11,429
Pikët
113
Jo me, prej dites se sotme kurren e kurres nuk votoj per Alpinin ``fumato`` 🤣
 

Llapi

V.I.P
Banned
Anëtar
Dec 22, 2011
Postime
11,689
Pikët
48
Devijove Albin, u bere kryeminister mbi trupin tone dhe tani po na trathton dhe po shitesh!
O Albin Kurti është Manipolant!

Fotografia e Gafurr Abdullahu
 

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,862
Pikët
113
une do te votoi me ni joooo te madhe veq ndegjoni qa po ju them jo me i fitue albushi 26% po fiks 99% me i fitue ne zgjedhjet te ardhshme eventuale se ska me pa as me sy postin e kryeministrit sa te jen gjall Amerika e Amerikanet jo bac jo nuk falin leht ata dhe ne nji shtet ku na kan ndihmue me u qlirue e na kan ndihmue me u ba shtet e po e lejoin ni zagar spiun te rusit e te serbit me e udheheq Kosoven harrone
Faleminderit qe e krijove Llapin o zot. Mos e ndal doren. Amin.

HTH


7F854736-8FD7-45D8-8F9C-0DBC593B143D.jpeg
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
2,544
Pikët
113
Kur nuk ishte i zoti te mbrohej heren e pare si mund te rivotohet perseri?!
 
Top