• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

( Votojmë dhe bisedojmë ) Zgjedhjet në Kosovë, 14 shkurt 2021

Për cilën parti do të votoje?

 • LDK

  Votes: 2 16.7%
 • PDK

  Votes: 1 8.3%
 • VV

  Votes: 6 50.0%
 • AAK

  Votes: 1 8.3%
 • NISMA

  Votes: 1 8.3%
 • VJOSA ( me partinë e saj ...)

  Votes: 5 41.7%
 • AKR

  Votes: 0 0.0%
 • PSD

  Votes: 0 0.0%

 • Total voters
  12
 • This poll will close: .

e panjohura

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
7,922
Pikët
113
Vendndodhja
Atje ku më le!

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
12,933
Pikët
113
Kush solli kete virus?
Kjo do jete president of Kusova per 5 vitet e ardhshme ``fumato`` , kush do te veje bastin le te urdheroj. :unsure:

Ate Pdk-ne e Hashimit as me ekspedita gjuetaresh nuk do e gjejne pas ketyre zgjedhjeve 😂 `dance`
 

e panjohura

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
7,922
Pikët
113
Vendndodhja
Atje ku më le!
Kjo do jete president of Kusova per 5 vitet e ardhshme ``fumato`` , kush do te veje bastin le te urdheroj. :unsure:

Ate Pdk-ne e Hashimit as me ekspedita gjuetaresh nuk do e gjejne pas ketyre zgjedhjeve 😂 `dance`
Pirato pyeta per shkrimin ne gjuhe te huaj se at virusin tjeter e njoh qe eshte kunat e juaja...
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
12,933
Pikët
113
Gjithe ata shoket e atij qenit te Surrelit do ti hipin ne kamion edhe ti hudhni matane ndonje kanali ku ka vershime ne Odhbenia. 😆
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
17,220
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Pirato pyeta per shkrimin ne gjuhe te huaj se at virusin tjeter e njoh qe eshte kunat e juaja...
Hahaha. A di cka me ra ndermend... per kunate nuk e di, ama se eshte nuse e tu Lugines, e di.
Por qe eshte mbese e jona e di, keshtu le te rrijne mire keta tu Lugines se ua ndalim bijen tone!
Hahaha.
Paci dite te mire, TI, Agai i Lugines @Pirati dhe fshatunari i tu Lugines, @Fshatari .

PS. Jo valla bija jone kismet 5 vjet kryetare deshem a s’deshem!
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
12,933
Pikët
113
Hahaha. A di cka me ra ndermend... per kunate nuk e di, ama se eshte nuse e tu Lugines, e di.
Por qe eshte mbese e jona e di, keshtu le te rrijne mire keta tu Lugines se ua ndalim bijen tone!
Hahaha.
Paci dite te mire, TI, Agai i Lugines @Pirati dhe fshatunari i tu Lugines, @Fshatari .

PS. Jo valla bija jone kismet 5 vjet kryetare deshem a s’deshem!

Po, po nuse e Lugines edhe pdhus familjare, ja ka qedhuar e pangjofshmja :ROFLMAO: edhe i lexosha ata komentuesiit kur thonin se kjo eshte kunder ndryshimit te kufinjeve. Ku shkon logjika me humb qytetin e vete, pra ti ik Mitrovica e me nderruar me Bujanoc ``fumato`` e vjen ajo e pangjofshmja e sjelle futojen e atij hejnit :unsure::djalli: qe per dy pale lewiska xhinse te vjedhura po akuzohet ne Hage 😂 maaarreeeee, maaarreeeee, Tuuurp !


Qedho, qedho se çfare ka shkruajtur Çun Lajçi poezia, me e mira.

Guximi n'sytë e kaçurrelës
S'do t'vdes

Do t'pres m'u kthye n'shtratie lumejtë

shiu m'u kthye n'fluska bore

m'u kullua fushat

urithet me marrë frymë

ditët n'ardhje do t'i pres tue knua,

nese s'ma mallkoni zanin

n'lahutën lëkurë edhi e bisht kali
 
Top