• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Votoni shtetin qe ju pelqen me shume..

Shteti qe ju pelqen me shume ???

 • Gjermania

  Votes: 23 19.7%
 • Italia

  Votes: 6 5.1%
 • Hollanda

  Votes: 4 3.4%
 • Belgjika

  Votes: 3 2.6%
 • Anglia

  Votes: 6 5.1%
 • Spanja

  Votes: 8 6.8%
 • Franca

  Votes: 4 3.4%
 • Sweeden

  Votes: 4 3.4%
 • Swicera

  Votes: 10 8.5%
 • Norvegji

  Votes: 7 6.0%
 • Kanada

  Votes: 2 1.7%
 • U.S.A

  Votes: 8 6.8%
 • Austri

  Votes: 3 2.6%
 • Australi

  Votes: 8 6.8%
 • Greece

  Votes: 3 2.6%
 • Brazil

  Votes: 7 6.0%
 • Slloveni

  Votes: 0 0.0%
 • Finland

  Votes: 4 3.4%
 • Columbia

  Votes: 2 1.7%
 • Japonia

  Votes: 5 4.3%

 • Numri i votuesve
  117

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Shteti qe ju pelqen me shume ëëë
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Votoni shtetin qe ju pelqen me shume..

Italia Sbohet Fjal
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Votoni shtetin qe ju pelqen me shume..

Spanja me terheq shume...
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Votoni shtetin qe ju pelqen me shume..

Italia :) :)
 

Corn

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 10, 2009
Postime
324
Pikët
0
Titulli: Votoni shtetin qe ju pelqen me shume..

hollanda , gjermania ,
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Titulli: Votoni shtetin qe ju pelqen me shume..

Australia.........
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Votoni shtetin qe ju pelqen me shume..

Swicera Me Pelqen Shum :)))))
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Votoni shtetin qe ju pelqen me shume..

Brazili se pavaresisht cik mesit te zgjeruar braziljaanet mbeten shume sexy :p Per kte nuk ishte tema :p .?.!
 

tina-RTM

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
45
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtine
Përgjigje e: Votoni shtetin qe ju pelqen me shume..

zvicera ........... nga ajo po jetoj o vlla ...........
 

TIRONSJA

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 31, 2010
Postime
43
Pikët
0
Vendndodhja
Honelulu
Përgjigje e: Votoni shtetin qe ju pelqen me shume..

ne shume shume shtete kam qen po si eshte italia mos e diskutoni e bukur shume
 

crux

Light is easy to love, show me your darkness
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
18,760
Pikët
113
Përgjigje e: Votoni shtetin qe ju pelqen me shume..

kam dy:
England
Canada
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: Votoni shtetin qe ju pelqen me shume..

Votova per Gjermanine...me pelqen edhe Anglia por edhe Japonia, por edhe Franca, por edhe Hollanda, por edhe INDIA..:D..:D..:D
 
Top