• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vrasin shoqen dhe e servirin për darkë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një ngjarje makabre, e denjë për filmat horror ka tronditur Rusinë.


Protagonistë janë dy 20 vjecarët Maxim Golovatskikh e Yury Mozhnov, të cilët pas një mbremjeje nën tingujt goth metal, kanë copëtuar shoqen e tyre 16 vjecare Karina Barduchian dhe më pas ia kanë servirur për ta ngrënë studentes Ekaterina Zinovyeva.

Procesi në dëm të tyre po zhvillohet në Shën Pjetërsburg por është ndërprerë disa herë për shkak të tensionimit të situatës.

Sipas deshmive, treshja e të rinjve shkoi në tualet ku ndodhi edhe ngjarja makabre.

Jetët tona tashmë janë shkatërruar por gjëja më e tmerrshme është mënyra si u vra vajza ime”, u shpreh mes lotësh e ëma e viktimës.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Vrasin shoqen dhe e servirin për darkë

Me mire Mbro vehten nga adoleshentet se sa nga kriminelet profesioniste..

Kanibal ?!!!!!!!!
Mos ndodhte qe ky lajm boteror te zgjoje fantazine e moshatareve te tyre.
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Vrasin shoqen dhe e servirin për darkë

Kto jan viktima te shejtanit djalli i ka marr esistencen dhe te till veprojn ,per fat te keq ka dhe njerez te till,me pak fjal jan njerz te dobet mentalish me dopio identita dhe as vet se se kan iden e te diturit ndaj te vepruarit..
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Vrasin shoqen dhe e servirin për darkë

Sa e ngrenshme qe paska qen kjo si rrush :D
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Vrasin shoqen dhe e servirin për darkë

Ajo ka qen viktim e njerzve te ç'mendur qe as ti e un si kuptojm te till,jan e duken te qet por esht vetem aparenz..
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Vrasin shoqen dhe e servirin për darkë

Une sdo te thoja jo po te ma servirni nje cope te saj :D
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Vrasin shoqen dhe e servirin për darkë

Ajo ka qen viktim e njerzve te ç'mendur qe as ti e un si kuptojm te till,jan e duken te qet por esht vetem aparenz..
Cmendur nuk behet me apostrof :p
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Vrasin shoqen dhe e servirin për darkë

flm per korrigjimin..
 
Top