• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Walsh drejt martesës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngëtarja e grupit “Girls Aloud”, Kimberley Walsh, ka pranuar se ajo dhe i dashuri i saj prej gjashtë vitesh Justin Scott do të martohen, mirëpo ajo nuk e di kohën se kur.


Walsh thotë se ajo nuk e ndjen veten nën presion për t’u martuar edhe pse është në lidhje me Scott qe një kohë të gjatë, megjithatë ajo ka bërë të ditur se në një të ardhme çifti do t’i ndërrojë unazat.

“Jemi duke shkuar në atë drejtim, por të jem e sinqertë ne ende ndjehemi të ri. Gjithmonë ekziston presioni për të bërë gjënë e radhës- fejesën, martesën, fëmijën. Është për faktin se mediat dëshirojnë diçka të re për të treguar”, ka thënë këngëtarja.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top