• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Walt Disney pa operacione plastike

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Shtëpia e famshme kinematografike, Walt Disney ka marrë një vendim të papritur, duke deklaruar se kërkon që aktorët të jenë sa më natyralë pa asnjë ndërhyrje plastike.


Seria e katërt e sagës “Piratët e Karaibeve” do të nisë xhirimet pas 2 muajsh dhe Disney mendon që këtë rregull ta aplikojë që ne këtë film. Jo rastësisht është zgjedhur si protagoniste Penelope Cruz, e cila nuk ka ribërë asnjë pjesë të trupit të saj.

Sipas “New York Post”, të gjitha aspirantet për aktore do t’i nënshtrohen testeve dhe ato që kanë zmadhuar gjoksin apo kanë vënë dorë në fytyrë, do kenë shumë pak mundësi të fitojnë një rol në projektet e Disney.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top