• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Wayne fillon të vuaj dënimin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Lil Wayne ka filluar vuajtjen e dënimit njëvjeçar, si pasojë e kapjes me armë të mbushur në vitin 2007.


Këngëtari i hitit “Lollipop” është dënuar të hënën, me ç’rast është dërguar në burgun Rikers Island të New Yorkut, ku do të vuajë dënimin njëvjeçar.

Reperi, emri i vërtetë i të cilit është Dwayne Carter, është dashur të burgosej në shkurt, mirëpo dënimi u shty, pasi që ai duhej t’i nënshtrohej ndërhyrjes kirurgjike për operimin e dhëmbit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top