• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Wesley Snipes rrezikon 3 vjet burg

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Wesley Snipes, rrezikon tre vite burgim pas rastit të vitit 2008, pasi që nuk ka arritur të dëshmojë me anë të apelit se akuzat ndaj tij ishin të pabaza.


Aktori u akuzua për moskryerjen e rregullt të obligimeve tatimore, ndërsa gjykata e qarkut për apelime në Atlanta vendosi që Snipes t’i nënshtrohet dënimit prej tre vjet burg, pa e ditur se kurrë do t’i nisë dënimi.

Sipas BBC, Wesley Snipes kishte fituar rreth 37 milionë dollarë nga viti 1999 deri në vitin 2004, pa paguar asnjë cent tatim.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top