• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

West: Dua të martohem

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Kanye West ka zbuluar se ai do të dëshironte të gjejë një femër për t’u martuar dhe të fillojë familje me të.
Reperi, i cili u nda nga ish-e dashura e tij Amber Rose më herët gjatë këtij viti, ka thënë se ai do të mendojë të dalë vetëm me vajza me të cilat mendon se mund të martohet.

“Qëllimi im në jetë është të kem një femër të mrekullueshme dhe të kem familje, por mendoj se duhet të kaloj nëpër gjëra të ndryshme që të rritem. Nuk dua të ‘zhytem’ derisa vërtet, vërtet të mendoj se mund të martohem me atë person. Shoh në atë person dhe them, ‘Kështu dua të jetë vajza ime’,”, ka thënë West
 
Top