• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Will.I.Am quan Ashley Cole ‘budalla’

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ylli i grupit Black Eye Peas, will.i.am, i cili thuhet se ka raporte romantike me Cheryl Cole, e ka quajtur burrin e saj të larguar, Ashley Cole, si një ‘budalla’ dhe ‘të marrë’ pasi e ka tradhtuar ish-bashkëshorten e tij.


“Thjesht nuk mund të besoj se Cheryl ndonjëherë është tradhtuar. Mendoj, çfarë duhet të të shkojë në mend për ta tradhtuar Cheryl? Ajo është femra më e bukur në botë. Nëse e ka atë, mashkulli nuk mund të gjejë tjetër më të mirë. Është çmenduri”.

“Ajo madje nuk është një lloj vajze e cila del dhe kapardiset ose diçka të tillë, ajo është vërtet një vajzë e mirë. Kur ke një vajzë si ajo, bëni gjithçka që mundeni ta mbani. Të kesh një vajzë e cila di si të udhëheqë veten është një gjë e rrallë dhe duhet të jeni budalla për ta rrezikuar këtë”, ka thënë will.i.am. /Telegrafi/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top