• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Williams do e takojë babain e Field në Turqi

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Të posamartuarit Robbie Williams dhe Ayda Field janë në përgatitje të një festimi të dytë me prindërit e Ayda Field në Turqi, njoftojnë mediat britanike.
Pop ylli u martua me aktoren Field në një ceremoni intime në Beverly Hills, me ç’rast u mbajt dhe një gosti për miqtë dhe familjarët. Williams tani planifikon një ‘dasmë të dytë’ në Turqi, ku është duke jetuar babai i Field.

“Ayda dëshiron ta shohë përsëri gjyshen e saj Sabahat. Ajo është 92 vjeçare dhe do të dëshironte të vallëzonte në dasmën e Aydas”, theksoi babai i Ayda Field, Haldun Evecan i cili është ndarë nga nëna e bashkëshortes së Williams në vitin 1982
 
Top