• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Williams martohet të shtunën?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Robbie Williams ka vendosur të martohet me të dashurën e tij Ayda Field këtë fundjavë- njofton The Sun.
Krijuesi i hitit “Feel” është në lidhje me aktoren Field që nga viti 2007, ndërsa u fejua me të gjatë Krishtlindjeve të vitit 2009, duke nxitur spekulime të njëpasnjëshme për datën e martesës së tyre.

Këngëtari 36-vjeçar nuk ka folur asnjëherë në publik për planet e martesës së tyre, ndërsa tabloidi britanik The Sun pohon se Williams dhe Field do të martohen këtë të shtunë në ishullin Santa Catalina të Kalifornisë.
 
Top