• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Williams seksi më mban në formë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Williams është një nga ata personazhe që nuk di të mbajë sekrete dhe në ato pak intervista ku pranon të flasë, e rrëfen jetën pa ngjyrime apo kopertina.


Kështu ka ndodhur edhe këtë herë ku ish pjesëtari i Take That ka pohuar se sekreti i mbajtjes së trupit në formë është seksi. Në një intervistë dhënë për “Daily Star”, këngëtari 36 vjecar pohon se ai dhe e dashura Ayda Field kryejnë marrëdhënie seksuale shume herë gjatë ditës.

Nuk është cudi që Robbie të ketë një dashuri të madhe për marrëdhëniet seksuale. 10 vjet më pare, tabloidet u mbushëm me kryetituj të tillë si: “Eshtë i sëmurë pas seksit si Michael Douglas”. Në vitin 2006, Williams përfundoi në spital për shkak të fanseve që conte në hotel cdo natë dhe kjo e bëri që ai të humbiste energjitë për t’u ngjitur në skenë.

Mesa duket, tashmë që ka gjetur dashurinë e jetës, ai jep një recetë të saktë: “Një dietë të shëndoshë, shumë ujë, shumë buzëqeshje dhe shumë seks”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Williams seksi më mban në formë

po ma dihet per juve nuk keni len gje pa provu ti mire te pakte paske gjet se cka te mban ne forme ................:)
 
Top