• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Williams shkëlqen si kurrë më parë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Serena Williams në partin e saj në Bel Air, ku ishin të ftuar edhe ish-anëtarja e “Spice Girls”, Mel B dhe Kim Kardashian, ka shkëlqyer si kurrë më parë.


E veshur me një fustan të gjelbër, Serena dukej shumë bukur, dhe me këtë konfirmoi se ka pranuar veten ashtu siç është.

Serena ka pranuar më parë se i lakmon së mostrës Venus për trupin e saj, por tashmë është pajtuar me linjat e saj.

Serena e qeshur në partin e saj ka arritur t’ia kalojë edhe yjeve të shou bizit, Kim Kardashian e Mel B, por edhe manekenes Selita Ebank.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top