• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Windows 7 SP1 RC rrjedh në internet

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Kandidati i parë për publikim Windows 7 SP1 tanimë ka “rrjedhë” në internet dhe mund të gjendet në faqe të ndryshme me torrente.
Microsoft nuk flet shumë për Windows 7 SP1, dhe ende nuk është publikuar data përfundimtare e lansimit, mirëpo supozohet se kompania ka përfunduar punën në përpunimin e paketës së shërbimeve. Windows 7 SP1 RC i cili mund të gjendet në internet bart shenjën dalluese 7601.17105.100929-1730, gjersa vjen për versionet 32 e 64-bitëshe.

Sipas paralajmërimeve të deritanishme, versioni përfundimtar i Windows 7 SP1 do të duhej të kryhej deri në fund të vitit, e shpërndarja do të duhej të fillonte dikur në fillim të vitit të ardhshëm.
 
Top