• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Windows 7 ultimate 32 byte , anglisht .

francovice

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
17
Pikët
0
Vendndodhja
Vlore
Përgjigje e: Windows 7 ultimate 32 byte , anglisht .

Lejohet Warez ne kete forum te postojm ndonje dicka ne ? :p
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Windows 7 ultimate 32 byte , anglisht .

Vetem nese e ke provuar vete me pare , si dhe te mos kete virus ne keygen apo krak .

Ky eshte windows 7 qe kam instaluar une , nese eshte kunder rregulla le te fshihet tema .

Ne kete nenforum gjendet edhe kaspersky 2010 apo microsoft office 2003 ndaj e postova .
 
Top