• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Windows 7 Ultimate Live CD 2010 Full

Mexhi

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
15
Pikët
0
Vendndodhja
Vienna


Windows 7 Ultimate Live CD 2010 Full


Me kete mund te beni "boot" cdo PC, te riparoni apo te instaloni Windows.
Windows 7 Ultimate Live CD 2010 Full

Te bashkangjitura edhe keto:

1. Windows XP Media Center Live CD
2. Acronis Rescue Media 2009
3. Spotmau Powersuite Professional
4. Hiren's Boot CD
5. Dos
Code:
http://hotfile.com/dl/65535525/eb5f950/CW_Windows_7_Ultimate_Live_CD.part1.RAR.html
http://hotfile.com/dl/65535964/28c2980/CW_Windows_7_Ultimate_Live_CD.part2.RAR.html
http://hotfile.com/dl/65536341/1711d3c/CW_Windows_7_Ultimate_Live_CD.part3.RAR.html
http://hotfile.com/dl/65537088/fde710a/CW_Windows_7_Ultimate_Live_CD.part4.RAR.html
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Windows 7 Ultimate Live CD 2010 Full

Mexhi me sa di une ketu nuk eshte e lejushme Warez :D
Besoj se se shpejti do te fshihet kjo teme ;)
 

Mexhi

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
15
Pikët
0
Vendndodhja
Vienna
Përgjigje e: Re: Windows 7 Ultimate Live CD 2010 Full

alb eagle shife mir eshte live cd dmth gratis

Sakt! Sic e kam cekur ne postimin e pare me kete mund te beni "boot"dhe te riparoni Windows 7.

Ja linqet tjera pasi ato te vjetrat qenkan "offline"


Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Windows 7 Ultimate Live CD 2010 Full

E kam shkarku para nja 2 javesh edhe eshte demo:p
Ka vetem rebot, i mungon windos 7 instaler :p
Pra sbo lol

Per ta mare vazhdimin te duhet rrapid share download edhe kushton vetem 9$ ne muaj me nje limit shkarkime prej 10 gb.

ahh se per pak harrova. Windows 7 eshte kot fare e ngarkon shume PC.
Ta them nga eksperienxa sepse eformatova me te edhe e nderrova perseri, Windows XP
 

dr.PC

electronic doctor
Anëtar
Jan 18, 2011
Postime
4
Pikët
0
Përgjigje e: Windows 7 Ultimate Live CD 2010 Full

Kryeplaku nuk eshte e vertet qe Windows 7 e ngarkon PC, kuptohet vetem nese e ke PC apo laptop-in te vjeter pra me performanca te uleta sa qe ka pak GB RAM apo pak MB grafike ose ose shpejtesi te procesorit te ngadalshme perndryshe funksionon shume shume mire Windows 7 pasi qe eshte edhe me i sigurt...
 

crux

Light is easy to love, show me your darkness
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
18,821
Pikët
113
Përgjigje e: Windows 7 Ultimate Live CD 2010 Full

kush me ndihmon me nje product key for windows7 ultimate 32 bit?!

faleminderit paraprakisht.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,621
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Windows 7 Ultimate Live CD 2010 Full

Lando provoj keto njehere, per 32bit jane.

KJDSF-H7346-NFDS8-93438-9NFDH
F8934-9834N-KLSDF-NIFN9-84938
FNJKN-89349-8Y4NK-FJDSB-HFJ92
0797M-KBFGJ-G3469-8364N-DKSBJ
M9821-4KJHG-FDGFB-37Y46-4FGHF
734BU-YV734-UN78O-EFWKN-E23H7
F8364-FN873-4Y78N-D3728-ND873
4983W-4YVJN-REFBR-EYFBY-U7873
21Y69-378BJ-SBDVB-FGREB-FDSUB
C8731-94T59-HFIWF-NWOM3-27BDF
78DSF-146DF-GD578-4JDBV-HFDVB
GFYUEN-SJH7W-84657-67896-34978
54GFD-GFHBG-YTBTW-V674G-SJKDF
 

crux

Light is easy to love, show me your darkness
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
18,821
Pikët
113
Përgjigje e: Windows 7 Ultimate Live CD 2010 Full

Faleminderit shume Mando.
 

crux

Light is easy to love, show me your darkness
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
18,821
Pikët
113
Përgjigje e: Windows 7 Ultimate Live CD 2010 Full

i provova te gjithe. i ka nxjerre microsoft te pavlefshem.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,621
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Windows 7 Ultimate Live CD 2010 Full

C8xxq-pqdd6-6kgp6-j8xt6-xgb2x
8xrh7-rtc6b-bj42c-c2q8y-brxmg
pttch-h7j6m-4xxwh-86rt3-66p6m
bcgx7-p3xwp-pppcv-q2h7c-fcgfr
rgq3v-mcmtc-6hp8r-98cdk-vp3fm
q3vmj-tmj3m-99rf9-cvpj3-q7vf3
6jq32-y9cgy-3y986-hdqkt-bpfpg
3yhkg-dvq27-ryrbx-jmpvm-wg38t
p72qk-2y3b8-ydhdv-29dqb-qkwwm
6f4bb-ycb3t-wk763-3p6yj-bvh24
7ywx9-w3c2v-d46gw-p722p-9cp4d
mm7df-g8xwm-j2vrg-4m3c4-gr27x
kgmpt-gq6xf-dm3vm-hw6pr-dx9g8
mvbcq-b3vpw-ct369-vm9tb-yfgbp
kbhbx-gp9p3-kh4h4-hkjp4-9vykq
9jbbv-7q7p7-ctdb7-kybkg-x8hhc
c43gm-dwwv8-v6mgy-g834y-y8qh3
gprg6-h3wbb-wjk6g-xx2c7-qgwq9
mt39g-9hyxx-j3v3q-rpxjb-rq6d7
bpvvg-7kvmm-hgrz1-sqz4l-usrhm
fjgcp-4dfjd-gjy49-vjbq7-hyrr2
mvyty-qp8r7-6g6wg-87mgt-crh2p
gry6b-tj49j-x73jg-38h9k-vwjhy
dlmkz-2ilhp-7iug9-a2qvk-a2byx
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,621
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Windows 7 Ultimate Live CD 2010 Full

Per mendimin tim instalo windows 10 Lando, ke per te ren rehat.
 
Top