• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Windows enterprise ltsc 2019

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,412
Pikët
113
Vendndodhja


Ky është versioni më i pastër i sistemit të Microsoft sepse nuk përmban Cortana,Windows Store dhe telemetria ose spiunimi nga microsoft janë në nivelin më të ulët.
Dokumenti përmban vetëm .ISO origjinale nga microsoft.
Për ta aktivuar duhet të gjeni një mënyrë nëse sju pëlqen të paguani për një çelës aktivimi.
Dokumenti që mund të shkarkoni është ky : en_windows_10_enterprise_ltsc_2019_x64_dvd_5795bb03.iso.
Për të qenë të sigurtë që nuk është fallco dhe vjen direkt nga microsoft ky është identifikimi HASH i këtij dokumenti .ISO : HASH-1 : 615a77ecd40e82d5d69dc9da5c6a6e1265f88e28
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
15,162
Pikët
113
A vjen i instaluar ne mikrochipin e vaksines ? 🤭😆

A eshte fjala per ndonje sistem me te ri Windowsi apo eshte i koncipuar per veprime dhe perdorime nga fushat te caktuara.

Sa e di une keto 4-5 vitet e fundit ke Windows 10 kemi ngecur, nuk ja ka huqur as gjysem hapi te ec para.
 

﴾®﴿

forbidden
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
537
Pikët
43
Vendndodhja
base64
one step me afer :cool:
 
Top