• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Winehouse ka refuzua një duet me Robbie Williams

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Mitch, ka njoftuar se vajza e tij ka refuzuar të realizojë duet me këngëtarin Robbie Williams.


58-vjeçari ka treguar në shoun e tij online, “Mitch Winehouse’s Showbiz Rant”, se këngëtari hitit “Feel”, kishte dashur të incizonte një këngë me këngëtaren problematike, mirëpo ajo e kishte refuzuar menjëherë duke mos e diskutuar këtë gjë.

Aktualisht, Amy është duke punuar në incizimin e albumit të saj të tretë, pjesë të të cilit ka incizuar në Londër dhe na Xhamajka.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top