• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Winslet këshilltare e skenave nudo

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Evan Rachel Wood është këshilluar për skenat nudo për filmin e saj të ri “Mildred Pierce” nga bashkë-aktorja Kate Winslet.
Aktorja e filmit “Wrestler” ka thënë se ajo është shqetësuar shumë derisa është dashur të heqë teshat për filmin “Mildred Pierce”, por ka pasur mbështetjen e Kate Winslet.

“Isha shumë nervoze për këtë dhe Kate më shikoi dhe tha, ‘Dëgjo. Kam bërë gjithçka, në rregull. Dhe një ditë do të shohësh prapa në këtë dhe do të jesh shumë e lumtur që e ke bërë. Dhe do të jetë mrekulli, vetëm bëje. Ok?’ Nuk mund të thosha jo”, ka thënë Evan.

Aktorja 22-vjeçare po ashtu ka zbuluar se ajo është habitur kur ka kuptuar se edhe ajo ka fansat e saj të flaktë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top