• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Winslet ndahet nga Sam Mendes

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kate Winslet dhe
Sam Mendes, janë ndarë, kanë konfirmuar avokatët e dyshes.

Firma me bazë në Londër, Schillings, ka zbuluar se aktorja 34-vjeçare është ndarë nga Mendes më herët gjatë këtij viti. Në deklaratën e publikuar dje thuhet se ndarja ishte ‘tërësisht miqësore dhe me marrëveshje të dyanshme’.

Të dyja palët janë të përqendruar për të qenë prindër të përkushtuar për fëmijët e tyre në të ardhmen. Ata kërkojnë nga mediat respekt të privatësisë së familjes”, shtohet në deklaratën e dyshes.

Winslet u martua me Mendes në një ceremoni private në Karaibe në vitin 2003. Dyshja kanë një fëmijë të përbashkët, Joe, ndërsa Winslet ka edhe një vajzë, Mia, nga martesa e parë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top