• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Witherspoon në lidhje me Jim Toth

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Spekulohet se Reese Witherspoon, e cila vitin e kaluar u nda nga i dashuri Jake Gyllenhaal, është në lidhje me agjentin hollivudian, Jim Toth.


Sipas thashethemeve, fituesja e Oskarit ka dalë, së paku në dhjetë takime me Toth, mirëpo sipas burimeve të revistës Life&Style, ata dëshirojnë ti lëvizin gjërat ngadalë.

Një burim i ka thënë revistës se ata tashmë kanë shkuar te njëri-tjetri, kanë qëndruar bashkë me net të tëra, mirëpo po mendojnë për një lidhje serioze prandaj nuk po nguten të bëjnë asgjë publike.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top